Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Monster Hunter 2 D.O.S. segitség (Tapasztalt MH-zok segitségét ide kérem :))
Monster Hunter 2 D.O.S. segitség
DugeszDátum: Csütörtök, 2011-11-17, 12:27 PM | Üzenet # 1
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Vagyunk páran akik ps2-ön az MH DOS-aé játszunk offlineban. A tapasztaltabbaknak mondanom sem kell hogy nem éppen a legkönyeb. Én mint kezdő MH-zó segitségért folyamodom hozzátok. Ide kérnék pár tippet-trükköt amivel elöréb haladhatnánk. Én már most az elején meg akadtam mert Yian Kut-ku nevű sárkányt nem birom megölni meg a sivatagba sem megy a Gendrome. Nagyon tetszik a játék szval segitséget várnék. Ölési taktikák főellenségek ellen, gyors anyag szerzés, fegyverek elönye-hátránya stb.

Elöre is köszönöm a segitöknek(offline)

The_Reaper_CooLDátum: Péntek, 2012-01-20, 0:35 AM | Üzenet # 2
Admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 115
Hírnév: 7
Üdv!
Bocs hogy ilyen későn vettem észre az irományodat! Ha gondolod, legközelebb nyugodtan írj a Chat-re, vagyis az Üzenőfalra, ott biztos hogy észrevesszük!

Valamint ha gondolod, jöjjetek fel a TeamSpeak szerverünkre, aminek a neve CooL Community, IP címe pedig: 91.82.84.207:10056

Ott jobban tudunk beszélgetni és segíteni egymásnak smile

HUNters klánvezér
XLink Kai Tag: TheReaperCooL
Monster Hunter Freedom 2 (HR6)
Monster Hunter Freedom Unite (HR9)
Monster Hunter Frontier KOREA (HR44)

dédusDátum: Szerda, 2012-01-25, 7:46 PM | Üzenet # 3
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
smile

cool biggrin
<(") AHOJJJJ!!!

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Monster Hunter 2 D.O.S. segitség (Tapasztalt MH-zok segitségét ide kérem :))
Oldal 1 / 11
Keresés:

Mini-chat