Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 2 / 3«123»
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Milyen szörnyet ejtettél el utoljára?
Milyen szörnyet ejtettél el utoljára?
NarathDátum: Kedd, 2010-07-20, 4:44 PM | Üzenet # 16
Megfigyelő
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 50
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak a lábát támad és elöször csak az egyiket adig még piros nem lesz. Utána jöhet a következö és azt is szintén adig, még piros nem lesz. Csináld ezt végig mind a négy lábával és utána jöhet a következö kör ahol ha végig támadod a lábait akkor még pirosabb lesz és amikor már mind négy lába nagyon piros akkor nézél ki magadnak egy-kettö szimpatikus lábat és ha folyamatosan támadot elöbb utóbb összefog esni és a földön lesz olyan egy percig. Ha ezt csinálod vele a küldetés végéig akkor valószinüleg idö elött meghal vagy a menekülést válasza. Sok sikert!

geneDátum: Szombat, 2010-07-24, 2:37 PM | Üzenet # 17
Berserker Warrior
Üzenetek: 36
Hírnév: 2
Lao ellen? Olvasd el amit én irtam elözö oldalon.Nekem az volt az elsö laom ami tlegyürtem, bár mostmár tudom hogy GSel menni ellene elég merész húzás volt.Sztem csináld ugyan ugy ahogy irtam csak Long Sworddel

Monster Hunter Freedom Unite (HR9)

NarathDátum: Szombat, 2010-07-24, 3:09 PM | Üzenet # 18
Megfigyelő
Lao Shan ellen annyira nincs taktika. Csak a hasát kell neki támadni és kész. Dragonos vagy fire fegyvert válaszál. Ha másképp tényleg nem megy akkor vigyél bombákat. Ha meg igy sem akkor ajánlom figyelmedbe a guardian armort amiben van gunnery skill. Ez a skill megnöveli a ballista s és Dragonator erejét. Az armorban vannak még üres helyek is, ajánlatos a támadást erösiteni vagy raksz bele még bomba skill-t. Ez már csak rajtad múlik. Sok sikert.

muzaaqDátum: Szombat, 2010-07-24, 7:42 PM | Üzenet # 19
Polgár
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Ma legutóbb a faluban a 3 csillagos urgent questet csináltam. Hát, elég rég játszottam már, de a rutin még benne van az ujjaimban - minden esetre nem volt olyan egyszerű jégre tenni a Khezut - pláne, hogy még csak gyenge cuccaim vannak, (pl. Iron Katana "Grace"). De a jó öreg long sword-ös taktika azért megtette a hatását :)...
>OFF: Ha belegondolok, jó hosszú az út még addig, mire újra a Nargával küzdhetek :)...
>ON

MHFU: Nawra

PinczikeDátum: Szerda, 2010-07-28, 10:29 PM | Üzenet # 20
Kirin Hunter
Üzenetek: 43
Hírnév: 3
Köszi már már meg van...
Még Azure is jeeeeee........
És ezze együt a hr:5 is húhúúúú

Hozzáadva (2010-07-25, 10:32 PM)
---------------------------------------------
Most öltem le egy tigrexet de nem nagyon akart menn Ls-el.
Gondoltam ki fejlesztettem a Thunderspeart , tök simán le öltem. Csak kell vinni jó sok Mega jucie-t mert a védekezés a kulcsa.

Hozzáadva (2010-07-28, 10:29 PM)
Üdv!
Valaki meg mondaná h Rajang ellen van-e valami teknika.
Mert a 2 Rajangos küldinél el akadtam.
Az első még úgy ahogy megy de a 2. le mészárol mindíg. dry dry dry

Monster Hunter Freedom Unite
Bajtársam:Origami
(HR6)

NarathDátum: Csütörtök, 2010-07-29, 8:00 PM | Üzenet # 21
Megfigyelő
Elöször is kell egy erös Clust 2-es lövedékü puska. Vigyél flash bombot és az elsö Rajangot állandóan vakisd el, igy nyugodtan tudod lövöldözni clust 2-vel. Kizárólag csak Clust 2-vel. Kb. 8-9 perc múlva az elsö rajang el kezd fetrengeni ilyenkor gyorsan egy schock trap és el lehet altatni. Ha jól bántál a clust 2-vel és a flash bombal akkor talán maradni fog a 2. Rajangra is. 2. Rajang mindig akkor érkezik amikor letelik a 10 perc. Lehet hogy sokkal nagyobb viszont kevesebb életereje van mint az elsö Rajangnak, igy ha nincs Clust 2 lövedéked, akkor megteszi a Normal S lövedék is. Sok szerencsét!

geneDátum: Péntek, 2010-07-30, 1:37 PM | Üzenet # 22
Berserker Warrior
Utoljára black diablost ejtettem el hammerrel.Jó hosszú harc volt.

PinczikeDátum: Péntek, 2010-07-30, 5:15 PM | Üzenet # 23
Kirin Hunter
JEeEEEE
Meg van a 2 rajangos küldi.
Ls-el csináltam és nem is volt annyira vészes
És ezzel késsz az összes falubeli küldi huhúúú

(HR6)

NarathDátum: Péntek, 2010-07-30, 9:09 PM | Üzenet # 24
Megfigyelő
Ja, most én is a HR rankomat próbálom viszaszerezni. De csak próbálom. Teljesem megszopat a Gold Rathian és a Silver Rathalos küldetés. HR6-os szinten nem akarnak megnyitódni. Én eddig úgy tudtam hogy csak akkor nyitódnak meg ha levadászunk elötte 10-10 Rathalost és Rathiant. Na én ezen már túl vagyok de sehol a Gold és a Silver. Most megpróbálok csak HR5 és HR6-os szinten levadászni 10 Rathint és 10 Rathalos hát ha igy menyitódnak. Szamitásaim szerint már csak 4-4 kell mind kettöböl. Vagyis csak remélem. Hr9-es Silverhez és Gold-hoz meg 100-100 Rathalos és Rathian kell. Remélem még idén letudom öket vadászni.

Hozzáadva (2010-07-30, 9:09 PM)
Pinczike: Gondolom csak az öregasszonyos küldire gondoltál. A legutolsó küldetsé a faluba a Monster Hunter küldetés lesz lol

PinczikeDátum: Szombat, 2010-07-31, 0:48 AM | Üzenet # 25
Kirin Hunter
Jah ott még nem tartok.
Azta valaha le fogok egyáltalán 100-100-at vadászni biggrin
hehe

(HR6)

geneDátum: Szombat, 2010-07-31, 1:16 PM | Üzenet # 26
Berserker Warrior
Hu.Most vadásztam le ma a 3adik tigrexemet hr6on.Kell az Earplug skilles Tigrex S armor , hogy könnyebben szállhassak szembe black diablossal.(ugye kötelezö az urgent qhoz)

NarathDátum: Szombat, 2010-07-31, 2:59 PM | Üzenet # 27
Megfigyelő
Sajnos a sivatagi tigrex nem kötelezö. Black Diablos, Black Gravios, Azure és Pink páros, Silver, Gold ezek a kötelezöek. Most én is el gondolkozok azon hogy fejlesztek valami jó páncélt mert ha eljutok akantorig ott már nem igen lesz esélyem egy sima rathian páncélba.

geneDátum: Szombat, 2010-07-31, 4:03 PM | Üzenet # 28
Berserker Warrior
Akantortól énis tartok:S

PinczikeDátum: Szombat, 2010-07-31, 7:31 PM | Üzenet # 29
Kirin Hunter
Akantor az ugye a hr6-os urgent lesz.
Mert akkor nincs olyan messze.Gondolkodnom kéne egy jobb pánélzaton nekem is biggrin biggrin
Mongyuk az se rossz ami most van.... happy happy happy

(HR6)

NarathDátum: Szombat, 2010-07-31, 8:06 PM | Üzenet # 30
Megfigyelő
Igen, urgent quest. De elötte Shen Gaoren, és akantor után már HR7-es "selejtezö" kettö hypno-val. Akantor majd lesz a faluba is.

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Milyen szörnyet ejtettél el utoljára?
Oldal 2 / 3«123»
Keresés:

Mini-chat