Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » HUNters (Magyar Monster Hunter Klán)
HUNters
The_Reaper_CooLDátum: Hétfő, 2010-08-09, 7:45 PM | Üzenet # 1
Admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 115
Hírnév: 7
Állapot: Offline
Üdv mindenkinek!

Aki nem tudná, a HUNters egy Magyarokból álló Monster Hunter klán. Van pár tagunk, csak eddig nem híreszteltük a klán létezését, de úgygondoltuk hogy eljött végre az idő smile

Klántörténet:

Réééges-rééégen, mikor még csak PS2-re volt a Monster Hunter, játszottam vele Online. Úgygondoltam hogy csinálok egy klánt vagy csapatot. Ahogy ezen gondolkoztam, találkoztam pár Magyar játékossal, úgymint Soki-val, és az ő öccsével, Peti-vel. Mondtam hogy együtt fogunk zúzni, és elleszünk.

Jó sokáig el is voltunk, így úgygondoltuk hogy majd jót fogunk mulatni, ha mégtöbb Magyar játékost gyűjtünk össze. Erre létrehoztam egy weboldalt, aztán ott leírásokat készítettem. Végül jött az ötlet, hogy legyen-e klán vagy sem, és mi legyen a neve. És lett is klán, a neve meg az lett poénosan, hogy...

HUNters

Mert ez kifejezi hogy vadászok ÉS Magyarok is vagyunk. Azóta sok játékkal zúztunk, és úgygondoltam csinálok Frontier-be is klánt (csak még nem jött össze, nemtudok Koreaiul smile ).

Klánvezér:
The_Reaper_CooL

Tagok:
Gabesz
Karez
Soki
Peti
Pinczike

Aki csatlakozni szeretne, az írja meg nekem, vagy itt a topikban amit szeretne!

HUNters klánvezér
XLink Kai Tag: TheReaperCooL
Monster Hunter Freedom 2 (HR6)
Monster Hunter Freedom Unite (HR9)
Monster Hunter Frontier KOREA (HR44)

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » HUNters (Magyar Monster Hunter Klán)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mini-chat