Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 3 / 3«123
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Kedvenc szörnyed. (Itt mindenki meg mondhatja a kedvenc szörnyét.)
Kedvenc szörnyed.
secretDátum: Péntek, 2011-03-11, 1:25 PM | Üzenet # 31
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedvencek:
Yamatsukami,khezu,monoblos,Daymio hermitaur,blagonga Lao-shan-lung
Akiket utálok:
Black gravios,rajang,chameleos,rathalos,shogun ceanateur

Télleg am mien hosszúkarddal lehet megolni a fatalis-t nagyon hatékonyan?

raditz86Dátum: Csütörtök, 2011-04-21, 7:29 PM | Üzenet # 32
Polgár
Üzenetek: 1
Hali
Tud valaki segíteni nekem?
Monster hutner 2 öt tolom ps2ön,de egyszerűen neten rám se lehet találni,mindig a freedom meg hasónlokat adja be,magyar oldal szinte nincs is...
Az a helyzet benne hogy jungle,sivatag,meg a mocsár rész megvan és azonbelül szinte mindent megcsináltam,van egy long swordom is amit szeretnék továbbfejleszteni,csak ahoz khezut kéne ölnöm,ami a hegyes area-ban van ahogy olvastam. de egyszerüen nemtudom sehogy se odamenni,meg odaszóló questem sincs. Most öltem meg 2szer is a green plesiothot amitől már agyvérzést kaptam.kishíján megörültem tőle:) Az a legjobb hogy utána olvastam hogy a legkönnyebb megölni,és mindenki irja hogy az áramos katanával jol sebzed.. ja csak hogy öljem olyan fegyoval ami nincs is,meg meg se tudom szerezni amig ezt nem ölöm meg.értelmes. Na az a lényeg hogy hogy tudnák továbbmenni a következö térképre vagy a valami emrt egyszerüen nemtudom már mit kell csinálni. Van még egy quest egyik csaj adja hogy öljem meg a kushal daurát vagy miaz dehát az vicc. ien felszerelésssel esélytelen. és még akkor se biztos hogy végre khezut ölhetnék. persze itt is irják hogy ja diablos set,meg mittudom én mien GS amikor ien szörnyekkel még nem is találkoztam imádom.. Ha valakinek van ötlete segitsen pls) kb fél éve itt tartok

geneDátum: Csütörtök, 2011-06-16, 9:42 PM | Üzenet # 33
Berserker Warrior
Üzenetek: 36
Hírnév: 2
A longswordödet nemtudod továbbfejleszteni amig nem harcoltál khezuval , muszáj lesz azzal a fegyverrel küzdened...Később majd továbbfejlesztheted ha eljött az ideje

Monster Hunter Freedom Unite (HR9)

dadamalacDátum: Kedd, 2014-01-28, 6:00 PM | Üzenet # 34
Polgár
Üzenetek: 5
Kirin mert jól nézki,erős,jó a páncélja,jó fegyvert lehet belőle csinálni biggrin

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Vegyes MH Topikok » Kedvenc szörnyed. (Itt mindenki meg mondhatja a kedvenc szörnyét.)
Oldal 3 / 3«123
Keresés:

Mini-chat