Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Lunastra/Teostra
Lunastra/Teostra
geneDátum: Vasárnap, 2010-07-04, 11:58 AM | Üzenet # 1
Berserker Warrior
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 36
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Na szóval.A guide-ot elöször a gyengébbikkel , Lunastra-val kezdem , ugyanis Teo ellen ugyanezek a taktikák jók , a különbség csak az életerő és a támadóerő.Valamint Teo többet használja a tüzokádás képességét.Mindenképpen vigyél magaddal sok potiont , herbet , Honey-t , Armorcharmot , -talont , Powercharmot , -talont és drogokat (pl.Nutrients).Emellé rakj be még pár flashbombot , és egyél a konyhában Goldefish Brewt és Kirin Cheese-t.Egy olyan armor sem árt ami véd Tüzsebzés ellen.
GUIDE->Lunastra:Elöször is én Long Sword-öt ajánlanék Sárkány sebzéssel , mivel csak ezzel tudod letörni a szarvát hogy eltünjön a tüzaurája.Aminkor legelöször meglátod dobj rá 1 paintball-t utánna meg mérgezd meg valahogy(pl. Poison Knife) hogy ideiglenesen ne legyen aurája.Ilyenkor támadd a két szárnyát amin a szarvak vannak( de csak ha dragon fegyód van). Ha letörted a hátralévö harc könnyebb lesz.Ha nem akkro se olyan nehéz , ilyenkor mindig üss 1et 1et a fejére a tüztámadások között , mert pár tá madás után kiterül ilyenkor nyomathatod a Full Spirit kombót a fejére.A flash bombokról anniyt hogy csak akkor használd ha életet töltesz , élesitesz, mert ilyenkkor öszze vissza ugrál , nincs alkalmad megtámadni.Van egy olyan támadása is amikor körülötte tüzrobbanés keletkezik amivel nagyon sokat tud sebezni HAcsAK nem vagy résen.Két féle tüzrobbanás támadás van , az egyik a közeli ami közvetlenül a teste körül történik , a másik a távoli ami pár méterre a szörny körül történik.Ezek elött a támadások elött szikrák jelennek meg a teste körül PIROS vagy SÁRGA.A SÁRGA szikrák jelzik a távoli támadást , szóval ha éppen gyakjuk a fejét és sárgát látunk nyugodtan maradjunk és üssük tovább.A PIROS értelemszüen a távolit jelzi ilyenkor viszont futás!Ha a tüzetköp szintén van egy kis esélyünk támadni.
GUIDE->TEO: Lényegében ugyanaz a taktika beválik ellene mint a kistesója ellen , annyi a különbség hogy ennek több az élete , nagyobbat sebez , és más a harci teknikája.
Sajnos többet nemtudok segiteni de remélem kielégitö Guideot dobtam össze nektek:)
Good Luck & Good Hunting :P

Monster Hunter Freedom Unite (HR9)

NarathDátum: Szombat, 2010-07-10, 12:06 PM | Üzenet # 2
Megfigyelő
Üzenetek: 50
Hírnév: 1
Martin: Luna meg Teo annyira nem szokta a helyét változtatni. Vulkán zónába a 6-os területen kezdenek a szörnyek, de ha már ott nem találod akkor már csak négyes és hetes területen mozognak. Sivatagba meg az ötös és a kettes terület. Ritkán lehet velük találkozni a hetes és a kilences területen.

martinDátum: Csütörtök, 2010-07-15, 9:22 AM | Üzenet # 3
Polgár
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Ok biggrin
Rég öltem már lunat meg teot biggrin
De azt hogy meik területen van azt nemén írtam biggrin

Monster hunter freedom2: Daijros: Hr6 Kaze: Hr6
Monster hunter freedom unite: Daijros: Hr7 Kaze: Hr9

geneDátum: Kedd, 2010-07-27, 3:27 PM | Üzenet # 4
Berserker Warrior
Hopp most vettem észre hogy a piros szikrákhoz is távoli robbanást irtam:D A piros szikrák aközeli robbanást jelzik.Bocsi

Hozzáadva (2010-07-27, 3:27 PM)
---------------------------------------------
Devil Slicer sztem meg nem jó ellene mert nem tudod letörni vele a szarvát.

geneDátum: Csütörtök, 2011-06-16, 9:59 PM | Üzenet # 5
Berserker Warrior
köszi:D

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Lunastra/Teostra
Oldal 1 / 11
Keresés:

Mini-chat