Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Fatalis vadászat
Fatalis vadászat
NarathDátum: Hétfő, 2010-03-22, 4:27 PM | Üzenet # 1
Megfigyelő
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 50
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez a sárkány valószinüleg minden olyan vadásznak okozot már egy alapos fejfájást aki a közelharcot favorizálja. Kezdö Fatalis vadászoknak most erre a küldire sajnos elkel felejteni a Bladmasteres kategóriájú fegyvereket. Viszont ha elérjük a HR9-es szintet és szerzünk egy erös dragonos közelharci fegyót és melléje egy erös dragonos védelemel ellátot páncélt akkor már nyugodtan kilehet menni a Hr6-os black fatalis küldire. Ha elég bátrak vagyunk akkor a Hr9-es Black Fatalisnak is megmutathatjuk ki az úr a vidéken. Elöször is azzal kezdeném hogy hogyan lehet öket meg nyitni. Itt elöször is elnézést kérek Csipa-tol az egyik vadásztól mert ö régen azt állitota úgy is meg lehet nyitni a Hr6-os Black Fatalist hogy nincs kész teljesen a traningje. (Ez még MHF2-es korszak volt) én meg nem hitem neki mert én úgy tudtam hogy minden Traning küldit meg kell csinálni. Végig is szenvedtem az a nyavajás traning küldiket. De minek? Csipa még annyi segitséget adhatot volna hogy az összes traningen belül csak egy fegyver osztályt kell megcsinálni. Az osztályokat szerintem mindenki tudja (Grat Sword-Long Sword, Dual Sword-Sword és pajzs, Hammer-Huntig Horn....stb) Mindenki válasza ki a neki megfelelö fegyver osztályt, csinálja meg és irány a traning iskola és utána a Hr6-os Black Fatalis. Miután a végeztünk fatalisal jöhet Vörös fatalis. Ahoz hogy megnyisuk minden elder Dragonból lekell vadászni tizet. Még a Black Ftalisból is. Ha legyöztük akkor irány a white fatalis. Na ehhez már tényleg meg kell csinálni minden Traning küldetést. Sajnos még a G leveles traninget is. Ezzel lehet hogy elfogunk szórakozni egy darabig. A capcomos srácoknak üzenem aki ki találta a vulkánus Gun lances Rajangos traninget az tehet egy sziveséget. Még ennyire küldetés nem szivatot meg. A hr9-es Black Fatalisra ugyan az érvényes mint a Hr6-os ra meg kell csinálni a G leveles traningbe minden szörnynél egy fegyver osztályt. Ezután jöhet a crimson Fatalis. Itt már nem kell llevadászni még több dragont. Ha ezzel végeztünk jöhet a Hr9-es white fatalis. Ehhez sem kell semmilyen fajta bónusz küldetést megcsinálni. Megnyitódik magától még akkor is amikor a Hr6-os white fatalis még nincs megnyitva. Vagyis a Hr9-es White fatalishoz nem kötelezö teljesen megcsinálni a trninget. Már leirtam minden fontos dolgot hogyan lehet megnyitni öket. Akkor jöhet a vadászat. (Hr6 Black Fatalis) Elöször is szerezünk be egy erös dragonos Bow-ot és meg lövész páncélt. Bármilyen megteszi mert a védelmére jó formán nem lesz szükségünk. Ha véletlenül eltalál minket valmilyen formában a fatalis igy is úgy halál lesz a vége. Szóval inkább kerülgesük mint a forró macska... akarom mondani mint a macska a forró kását. Mert a Hr6-os black fatalisnak eza lényege. a sok mozgás. Érdemes elöször a szárnyát lövöldözni hogy azt kilyukaszok (ez kb. olyan 20 perc) attól függ hogy milyen gyakran lövöldözük a szárnyát. Utána lövöldözhetjük a fejét hogy elöször letörjük a szarvát utána meg kilöjük a szemét. De ezt mind nem egy küldetés alatt. Lehet hogy eltart 5 küldetésen keresztül is mire legyözük. A páncélba rakhatunk gunery skiilt hogy megnöveljük a Ballsita s, dragonátor és a vas kapu sebzését. Ehhez érdemes használni Guard páncélzatot mert abban alapból benne van és még melléje rakhatunk bomba skill-t is. Ha nagyon nem birunk vele akkor használjunk bombát is. Ezt úgy tudjuk kihasználni ha egyik területröl átrepül a másikra és amikor meg áll az árnyék akkor lerakni a bombát. De nem az árnyékra ha nem az árnyék elé olyan 1-2 métere hogy pont a mellkasa alatt robbanjon. Ha robbantunk alata bombát és folyamatosan lövöldöztük akkor úgy 25 perc alatt elfog menekülni. Használhatjuk a Ballista s-t is ugyan úgy mint a bombát amikor át repül az egyik területröl a másikra. Kamikaze módjára ezt akkor is használhatjuk ha egy területen vagyunk vele. De nem ajánlot. Belehet vetni vaskaput is csak a boltiv allá kell valahogy. Ugyan ez igaz a dragonatora is. Csak oda kell csalogatni és használhatjuk. Ha felrepül a magasba nem érdemes az árnyékába állni mert könnyen kaphatunk egy farok hátmaszirozást. Ilyenkor válaszuk a futást. Mert egymás után 3 tüzgolyót fog ránk löni. Ha nem lö tüzgolyót akkor nagy valószinüségel lejebb fog ereszkedni és onnan lö egyet vagy követni fog minket. Szóval ilyenkor fel a nyúl cipöt és néha nézünk elöre is nehogy falnak ütközünk mertgyorsan utólér minket. Ha véletlenül háromszor meghalunk egy küldetésen belül, vagy lejár az idönk akkor az adigi eredményeink nem fognak elveszni. A fatalis beszedet sebesülései megmaradnak. Szóval egyszer minden féleképen meghal. Ez lehet két küldetésen belül de lehet akár 6 küldi is. És még egy fontos tanács. Mindig próbáljuk oldalról lövöldözni mert ha szembe állunk vele akkor 99% hogy befogja vetni a kigyózós támadást. Ha van macskánk akkor az egyértelmü hogy vigyük magunkal mert legalább 1 másodpercre eltereli a figyelmét. Szóval ha még valami eszembe jut akkor azt még leirom. jó vadászatot.

martinDátum: Péntek, 2010-04-02, 11:39 AM | Üzenet # 2
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szép leírás biggrin
Ezzel most sokat segitettél mindenkinek (szerintem):D
Majd talán egyszer énis eljutok majd a Fatalis-okhoz :P

Monster hunter freedom2: Daijros: Hr6 Kaze: Hr6
Monster hunter freedom unite: Daijros: Hr7 Kaze: Hr9

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Fatalis vadászat
Oldal 1 / 11
Keresés:

Mini-chat