Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » 2 Black Diablos vadászat
2 Black Diablos vadászat
NarathDátum: Szombat, 2010-03-13, 5:25 PM | Üzenet # 1
Megfigyelő
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 50
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elöször is fegyver választás. Gyors, megbizható jeges sebzésü fegyót válaszunk. Hammer nagyon alkalmatlan mert ha beálunk a teste alá fencig skill nélkül, akkor csak nagyon keveset tudonk neki sebezni. Szerintem erre a legalkalmasabb a long sword mert ahoz annyira nem kell fencig skill. A páncélba legyen üvöltés elleni skill +15 és ha még elfér bomba skill is. Az elsö diablost rögtön a 7-es szektorba találjuk meg. Kb. 5 percünk van még a másik diablos is oda jön. Ez idö alatt próbáljunk meg minél több bombát robbantani. 3 flash bomb= 12 large barell +!!! Ez után jöhet Paintball. Valószinüleg ekkora már a másik diablos is megérkezik. Ha nem vett észre minket akkor gyorsan fusonk ki a területröl és kb. 1 percet várjunk. (Ha akarjuk akkor másik diablost is megdobhatjuk paintball-al de ennek az lesz a következménye hogy késöbb fog elmeni mert észre vesz minket.) Miután az egyik diablos elment neki eshetünk annak amelyik ott maradt. Szigorúan flash bomb nélkül. Azt akkora kell tartogatni amikor már minden ütéstöl ideges lesz. Ilyenkor jól jön még a perceive skill is hogy lássuk mikor sérül le. Ekkor gyorsan el lehet altani az egyiket. A küldetést kezdhetjük úgy is hogy elöször megyünk a 7-es területre és megdobjuk paintball-al az ott található diablost, és elmegyünk megkeresni a másikat és az alatt robantuk elöször. Ennek az az elönye hogy mind kettö mozgást tudjuk majd követni. Amit értelmetlen vinni az sonic bomba. Fencig skill nélkül semmit sem ér az egész ugyanis amikor használjuk akkor a diablos beragad a homokba de ilyenkor nagyon nehéz páncél nélküli részt találni rajta. Több idöt tudonk azzal is nyerni ha nem próbáljuk meg letörni a szarvukat vagy levágni a farkukat. Az elsö diablost a sok bombázás után kb 15 perc altt ki lehet nyirni. Ha szárnyát ütjük az nagyon érzékeny pont számára még akkor is ha nem használunk fencig skill-t. Ha van még valmi kérdés akkor lehet bátran kérdezni.

dadamalacDátum: Vasárnap, 2014-02-16, 9:20 PM | Üzenet # 2
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nekem nagyon meggyűlt a bajom cry de Sikerült smile Én FULL Tigrex be mentem ellene biggrin

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » 2 Black Diablos vadászat
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Mini-chat