Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Kirin Guide (Segitség Kirinhez)
Kirin Guide
martinDátum: Hétfő, 2010-01-11, 5:29 PM | Üzenet # 1
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
HI mindenkinek ujra és vagyok Martin(daijros/hr5)
KIRIN Vadászat!!
Elöszó: Legelösször szerintem mindenkiben felment a pumpa hogyha elment a kirinhez pl:longsworddel és az tünt felneki hogy 10-böl 9-ütés lepattan róla(nah ienkor mondtátok hogy:mivan??ez valami vicc??)
hát nem biggrin mivel kirin egy olyan "lény"/"szörny"(kinekhogy tetszik..)hogy lepattannak rola a swordos támadások nah ezt hogy lehet akk kinyirni? egyszerü..
A leírás: elösszöris szedjük össze cuccainkat (jósok potion,csapdákat ne mert nem hat rá!,status növelö szerek)utána legjobb Páncélunkat (Kirin keményeket üt)és fegyver (nah ehez itt egykis alternativa:
Longsword/greatsword=nah ezaz ami tök fölösleges ugyis lepattan róla biggrin
hammerek:nah kirinhez ez a legjobb könnyü kezelni viszonylag és gyors (nem mindegyik támadás)
sword/dual sword=nem probáltam e szerintem annyit ér mint a long/greatsword
Gunlance/Lance=hát eztse probáltam de nem a legjobb választás
Bow/Gun=bow szerintem nemjó hozzá de a gun nagyonis jó annak aki profin használja
Nah én ellene mindig tigrex hammer-el mentem és meglepöen jó kirin ellen
Mindössze 20perc alatt lelehet ütni ha odafigyelsz és nem parázol ez a legfontosabb ellene hogy ne izgulj hogy behalsz stb. mert akkor tuti behalsz ha nemidegeskedsz sikerülni fog.
Annyi a titka hogy mindig idöben ugorj ki elöle nehogy felüssön, meg a villámokat is figyeld és akkor üss ha biztosvagy hogy nemüt villámokat.
Rage-módban viszont és mindig megvárom még lenyugszik mert eléggé veszélyes.
Nah nagyon nincs ellene tipp csak annyi amit mondtam és a legeslegfontossabb:
-ne izgulj biggrin

sok szerencsét és jó játékot

Monster hunter freedom2: Daijros: Hr6 Kaze: Hr6
Monster hunter freedom unite: Daijros: Hr7 Kaze: Hr9

kadiDátum: Hétfő, 2010-01-11, 5:48 PM | Üzenet # 2
Polgár
Üzenetek: 6
Hírnév: 0
Az Gáz hogy én megöltem Dual Blade-el? biggrin
Igaz szinte az összes Herb,Potion,Mega Potion, Elfogyott biggrin
De sikerült nehezen biggrin

MH:F2 HR:4

martinDátum: Hétfő, 2010-01-11, 7:39 PM | Üzenet # 3
Polgár
Üzenetek: 13
Egyáltalán nemgáz de akkor gratulálok és beismerem lelehet ölni de nehezen biggrin
Ha hammerrel probálnád szerintem könnyebb lenne biggrin

Monster hunter freedom2: Daijros: Hr6 Kaze: Hr6
Monster hunter freedom unite: Daijros: Hr7 Kaze: Hr9

NarathDátum: Hétfő, 2010-01-11, 8:25 PM | Üzenet # 4
Megfigyelő
Üzenetek: 50
Gratula Kadi smile Szerintem a Lance és a Gun lance után Dual-Swordal a legnehezebb leverni. Én mindig Long Swordal szoktam. De nekem van rá taktikám. Sosem szoktam körbe forogni, ugralni. Ha nem amikor elmegy mellettem akkor utána futok és amikor megfordul akkor rá sózok egyett a fejére. De amúgy csak én vettem észre hogy ez a Kirin már nem olyan erös mint az MHf2-be volt? HR9-es Kirin elég sokszor meg áll piheni, ilyenkor ezt könyörtelenül ki szoktam használni.

AlvarezDátum: Péntek, 2010-01-15, 1:27 PM | Üzenet # 5
Polgár
Üzenetek: 3
Üdv, én Long Sword -al prógálkoztam és sikerült kinyírni röpke 20 perc alatt. (Meglepődtem azthittem ennek is majd 2x kell nekifutni) Ha a fejét ütjük akkor nem pattan le róla! Először amikor megpróbáltam szerintem szerencsétlen voltam, mert rögtön megölt 3x. Most meg elsőre megöltem 6 megapoti fogyott el csak.
Amúgy Tilla jól írta én is így csináltam. Amikor megakar rohanni kiugrassz előle utánaszaladsz és már akkor elkezded ütni amikor kezd megfordulni és akkor pont a fejére megy a támadás, attól általában meginog és akkor aztán lehet folytatni a "kaszabolást" wink

Monster Hunter Freedom Unite [ HR5 ]

PinczikeDátum: Csütörtök, 2010-07-08, 10:16 AM | Üzenet # 6
Kirin Hunter
Üzenetek: 43
Hírnév: 3
Tök könnyű meg ölni. Először azt hittem meg öl 1 ütésből biggrin biggrin DE nem. LS-el mentem ellene és simán leöltem.
Csak fejéről nem pattan le az tény de elég könyű volt.
Azt hittem ez is elfog szaladni mint a többi.

Monster Hunter Freedom Unite
Bajtársam:Origami
(HR6)

secretDátum: Kedd, 2011-03-15, 1:28 PM | Üzenet # 7
Polgár
Üzenetek: 3
Hú de utálom ezt a kis ......!Am ha nagyon éles a longsword akkor meg lehet olni,én a magasrangú kirin-t fél óra alatt kicsináltam.Am ennek mi az elementális gyengesége?Sárkány,víz vagy tuz?Jaah és egy jó tipp:ha ugyes vagy akkor hagyod hogy nekedrohanjon a kirin,aztán az utcsó pillanatban elorevágsz a hosszúkarddal(háttal vagy neki)és akkor felakad a pengéban és elesik.Nem mindíg jon be,de néha hasznos!:D

dadamalacDátum: Kedd, 2014-01-28, 5:53 PM | Üzenet # 8
Polgár
Üzenetek: 5
Én a Tigrex hammeral azzal is könnyű volt de két kardal is megöltem meg ls-el meg gs el is smile

Hozzáadva (2014-01-28, 5:53 PM)
---------------------------------------------
kadi,  MIlyen páncél az ami rajtad van a profilképeden?

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom Unite (PSP) » Kirin Guide (Segitség Kirinhez)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Mini-chat