Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom 2 (PSP) » Tigrex Hunting Guide/MHF2/ (Hr3-as gatheringes questeknél lévö mountanos tigrex guide)
Tigrex Hunting Guide/MHF2/
martinDátum: Csütörtök, 2010-01-07, 11:17 AM | Üzenet # 1
Polgár
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hello mindenkinek!Martin vagyok vagyis játékbeli nevemmel Daijros(Hr5)
Ezt a leirást azért csináltam mert mindenkinek akinek tudom megkönnyitsem a Tigrex vadászatot
Elösszöris nemárt ha irok egy kis alternativát mit hozzatok/érdemes hozni és mien armor/weapont.
A táska: mindenképp potion amennyit csak tuds ha akarsz lehet mega potion, whestone(ha sworddel mész)csapdák(pittfal a legjobb) csapdákhoz való kellékek, hot drink(mivel a hegyes tigrexhez meünk és ott eléggé hideg van)demondrug essetleg, mindenféle növelöszer, nutrients a gyengébb harcosoknak,
A fegyvrzet/páncélzat: értelemszerüen a legjobb cuccunk én perpillanat full tigrexbe és devil slicerrel szoktam menni ez azért jó mert a slicer nagyonjó fegyver a full tigrex armor pedig mutatja hol van a szörny(ezért nemkell paintball-t hozni)én tigrex ellen jó def bonus-os cuccokat és long/greatswordot ajánlok de ezt kikell probálni, armorba lehetnek skillek gyorsito skillek stb.

Na és amire vártatok a GUIDE:
Ahogy elkezdödik a quest gyors vegyünk a dobozból ki first aidot,gyorsitot meg térképet a többi nem nagyon kell és induljunk bejárathoz ahogy beértünk a jeges részre igyunk hot drinket és ienkor tápoljuk magunkat nutriens-el stb. é induljunk el amerre a tigrex van
Ha megtaláltuk elösször a farkát üssük,de ovatosan közben figyeljük mozgását ha megpördül akkor gyors arrébugrás ha felénfordul elugrás. Egy idö után már a vérünkben lesz a rutin de vigyázzatok! mert mikor átmegy rage módba igen veszélyes tud lenni.ha ezidáig jól csináltunk mindent hamar lejön a farka, ienkor örülhetünk de még nincs vége most a fejét csapkodjuk(vigyáz mert elöte már veszélysebb ugrálni mint mögötte)Ha jól csinálsz mindent akkor a fejétis betöröd ezekután lassan majd elkezd menekülni ienkor álitsunk elé gyorsan egy pitfallt és csapjuk ahogy birjuk valoszinü ez nem lesz elég és elrepül
ekkor menjük az alvóhelyére és ott véglegesen a mennyekbe küldhetjük
És még arra figyeljetek hogy mikor más területre megy akkor tápoljatok.
Remélem segitettem és ha tetszett a leirásom csinálhatok bármely szörnyröl addigis sok szerencsét és jó tigrex hunting-olást

(Megjegyzés:Nekem full tigrexbe,devil slicerrel 19perc szokott kb lenni a levadászása)
Aláirás:xdlol biggrin biggrin

Monster hunter freedom2: Daijros: Hr6 Kaze: Hr6
Monster hunter freedom unite: Daijros: Hr7 Kaze: Hr9

NarathDátum: Csütörtök, 2010-01-07, 3:17 PM | Üzenet # 2
Megfigyelő
Üzenetek: 50
Hírnév: 1
Most kedvett kaptam egy Long Swordos Tigrex vadászatra a hegyekbe biggrin

geneDátum: Szombat, 2010-07-10, 9:32 AM | Üzenet # 3
Berserker Warrior
Üzenetek: 36
Hírnév: 2
Szerintem Hammer-el is elég könnyü levadászni.Viszel magaddal 5 flash bombot meg shock trap-et , ammikor meglátod rádobsz 1 flash bombot aztán ütöd amig be van kábulva.kb 9 ütés a fejre és kiterül , ilyenkor is még vagy 6ot rácsaphatsz és hihetetlen nagyokat tudsz sebezni.És még ottvan a maradékm 4 flash bomb:).A shock trapet a végére tartogatnám amikor alszik , hogy el tudd kapni , ne kelljen még ott vele harcolni amikor 1 csapástól RAGE módba vált.

Monster Hunter Freedom Unite (HR9)

Monster Hunter Hungarian Fansite » MH Játékok » Monster Hunter Freedom 2 (PSP) » Tigrex Hunting Guide/MHF2/ (Hr3-as gatheringes questeknél lévö mountanos tigrex guide)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Mini-chat